Est | Eng
NB! Seoses Eesti Vabariigis välja kuulutatud eriolukorraga, Saaremaa valla ettepanekul ning Maanteeameti otsusel sulgeb Transaviabaltika alates tänasest so 18.03.2020 kõik regulaarlennud Tallinn-Kuressaare-Tallinn liinil kuni 30. aprill 2020. Lisainfo www.saartelennuliinid.ee.

LENNULE REGISTREERIMINE (check-in)


Õigeaegselt lennule jõudmiseks soovitame reisijatel olla lennujaamas vähemalt üks tund enne lennupiletil märgitud väljalennu aega. Tulge lennujaama aegsasti ka siis, kui olete lennufirmalt tellinud eriteenuseid, reisite lastega või ebastandardses suuruses eripagasiga (nt golfivarustus, jalgratas, suusad vm).

Lennule registreerimine lõpeb Kuressaare lennujaamas sõltuvalt kodumaistest ja rahvusvahelistest lendudest ning lennufirma reeglitest üldjuhul 30 minutit enne väljalendu. Täpsema info saamiseks võtke ühendust oma lennufirmaga või lennufirma esindajaga.

Lennule peavad end registreerima kõik reisijad, ka need, kes reisivad käsipagasiga. Check-in lauas ning väravas pardale minnes esitage pardakaart ja kehtiv reisidokument (Euroopa Liidu piires reisimiseks piisab ID-kaardist, muudes riikides on vajalik pass).


Lisaks tavapärasele registreerimisele teenindusletis saab end lennule registreerida ka kodus või kontoris, tehes seda interneti vahendusel lennufirma kodulehel.

registreerimine