Est | Eng

PARKIMINE


Parkimine lennujaamas

 

 

Juhime tähelepanu asjaolule, et seoses suurenenud reisijate arvuga liinil on parklas ruumi vähemaks jäänud ning parkimiskohta on vahel raske leida.

 

Toome välja mõned soovitused:

1) Võimalusel tule lennujaama taksoga, ühistranspordiga või kasuta sõbra abi. Liigelda saab veel näiteks elektritõukerattaga ning tegelikult on linn ainult poole tunni jalutuskäigu kaugusel mööda kergliiklusteed.

2) Kui tuled autoga ning lähed lennule, tule varakult kohale. Kui parkimiskohta pole, siis pargi kuhugi serva, tee check-in ära ja registreeri vajadusel pagas ning maini teenindajale, et lähed autot ümber parkima.

Räägi läbi reisijatele vastutulnutega, kes nagunii varsti ära sõidavad või oota võimalusel kuni mõni reisilt saabuja koha vabastab ning pargi siis oma auto ümber õigele kohale.

3) Pikemaks ajaks lahkudes palume võimaluse korral autot mujal hoida või lasta see kellelgil ära viia ning siis saabumise ajaks tagasi tuua. Võtmed saab vajadusel jätta teenindaja kätte hoiule.


Tähelepanu!

  • Palume mitte peatuda ega parkida suure värava ees, ka reisijatele vastu tulles, sest see on päästeautode sisenemistee.
  • Samuti palume jätta parkimisel vabaks prügikasti ümbrus, mis on tähistatud kollase joonega.
  • Vabaks tuleb jätta ka parklasse sisenemis-ja väljumistee, et liinibuss saaks kenasti manööverdada. 

 

Tuletame ka meelde, et lennujaama parkla on mõeldud reisijatele, mitte niisama auto hoiukohana.

 

Hetkel on lennujaamas 36 tasuta parkimiskohta, aga lähitulevikus muutub parkimine tasuliseks.